Порівняй і вибирай з 0 кредиторів.

Інформація про кредити онлайн

Важлива інформація про кредити онлайн

Ви вирішили брати кредит? Для початку дізнайтеся про деталі і додаткові комісії обраного сервісу і перед подачею заявки уважно ознайомитися з умовами та положеннями. Обов'язково зверніть увагу на:

  1. відсотки по кредиту;
  2. строк погашення;
  3. умови погашення кредиту;
  4. вікові обмеження.

Споживчий кредит - це відмінне рішення для реновації житла, придбання нових меблів, ремонту автомобіля або для фінансування крупної покупки будь-якого іншого виду.


Досить заповнити коротку анкету клієнта і підписати договір після схвалення заявки


Переваги споживчого кредиту

Що потрібно знати

Які шанси на отримання кредиту

Щоб збільшити шанси на отримання кредиту, заповніть заявку на мікропозику в кілька сервісів онлайн-кредитування одночасно. Перевірте правильність введення персональних даних перед відправкою, адже в більшості випадків схвалення проходить без додаткових питань або вимог для позичальника.

Вплив непогашеного кредиту онлайн на кредитний рейтинг

Часті несплати можуть справити негативний вплив на ваш кредитний рейтинг і знизити ймовірність видачі коштів в майбутньому. Вам варто завжди робити своєчасні повні внески, щоб уникнути будь-яких наслідків для кредитного рейтингу.

Фінансові наслідки несплати кредиту онлайн

Вам варто завжди повністю і своєчасно гасити свої кредити. Перераховуючи процентні ставки і інформацію в своїх порівняльних таблицях, ми припускаємо, що ви будете сумлінним платником. У кожного кредитора є своя власна політика щодо несплати, що включає застосовувані компанією додаткові відсотки і збори, а також колекторські практики.

Річна процентна ставка

Річна процентна ставка (APR) залежить від умов при подачі заявки на кредит, а також від обраної суми кредиту, Строку погашення кредиту, цілі кредиту і кредитної історії клієнта. Річна процентна ставка - це загальна вартість кредиту, виражена у відсотках. Приклад: 3000 грн. на 3 місяців, комісія 4860 грн., загальні витрати 7860 грн., APR 657%., якщо кредит погашений вчасно.

Важлива інформація про сервіс

Сервіс Zaimvsem.com.ua не є кредитною організацією і не видає кредити, всі представлені компанії мають ліцензії на відповідну діяльність. Власником сервісу є ТОВ Online Media, юридична адреса: Латвія р Салдус, вул. Ліела 9, поштовий індекс LV-3801. Сайт пропонує порівняння кредиторів, від яких ТОВ Online Media може отримати компенсацію. Якщо у вас є побоювання щодо своєї платоспроможності, негайно зв'яжіться зі своїм кредитором. Непогашений онлайн займ може принести вам штрафи і негативно позначитися на вашому кредитному рейтингу.